KTE: a korábbi BEK-döntősnél járt tanulmányúton a vezetőség
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE részéről Török László utánpótlás- és Sallói István klubigazgató az 1966-ban BEK-döntőt játszó Partizan Beogradnál járt tanulmányúton, ahol a Double Pass által megadott kritériumoknak is megfelelően vizsgálták a klub és az utánpótlás felépítését.
A tanulmányúton a Partizan tehetségeinek kiválasztásáért felelős Dusan Trbojevics kalauzolta a KTE elöljáróit, akik megismerhették a szerb egyesület toborzási filozófiáját is. Török és Sallói megtekinthette a belgrádi alakulat edzőkomplexumát, belepillanthatott több edzésbe is, továbbá vizsgálták a klub és az akadémia szervezeti felépítését és jövőképét.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik






