Blog: A válogatott már a szurkolóknak sem szent?! - Szabados G.
Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Szabados Gábor sportközgazdász, aki ezúttal az MLSZ és a szurkolók közötti konfliktusáról, illetve a magyar labdarúgó-válogatott Finnország elleni Európa-bajnoki selejtezőjéről írja le a véleményét.
„Eddig még talán érdekesnek is tűnhetett a kívülállónak a futballultrák MLSZ elleni harca a szurkolói kártya bevezetése ürügyén: nyilván nem örült senki az egyre lehangolóbb NB I-es nézőszámoknak, de az elmúlt években azért hozzászoktunk a szurkolók lassabb vagy gyorsabb apadásához.A magyar–finn meccsel azonban kétségkívül elértük az erkölcsi gödör alját”egyre lehangolóbb NB I-es nézőszámoknak, de az elmúlt években azért hozzászoktunk a szurkolók lassabb vagy gyorsabb apadásához.A magyar–finn meccsel azonban kétségkívül elértük az erkölcsi gödör alját”
Legfrissebb hírek

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele
Népsport
2026.06.09. 09:15

Áron bácsiék – Deák Zsigmond jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.06. 23:14

Varga Barnabás: Meglepődtem Kovács Bendegúzon
Magyar válogatott
2026.06.06. 07:08
Ezek is érdekelhetik




