DVSC: „Nincs akkora baj, hogy temetni kellene minket”

Vágólapra másolva!
2014.09.19. 08:41
Csalódást keltő egyelőre a DVSC labdarúgócsapatának szezonja. Hét mérkőzésen mindössze nyolc pontot szereztek a debreceniek. Korhut Mihály, az együttes hátvédje szerint azonban még korai temetni őket.

„Nem kezdtük jól a bajnokságot, főleg a legutóbbi, Pécstől elszenvedett vereség verte ki sokaknál a biztosítékot – mondta dvsc.hu-nak Korhut. – A közönség nem ahhoz van szokva, hogy itthon ilyen teljesítményt nyújtsunk. Nem így terveztük természetesen, mindenképpen nyerni szerettünk volna, de nem sikerült. Kielemezzük a hibákat, és próbálunk javítani. Megvisel persze mindenkit, hogy nem jönnek úgy az eredmények, ahogy szeretnénk, de ilyen minden csapat életében előfordul. Nincs akkora baj, hogy temetni kellene minket.” Korhut. – A közönség nem ahhoz van szokva, hogy itthon ilyen teljesítményt nyújtsunk. Nem így terveztük természetesen, mindenképpen nyerni szerettünk volna, de nem sikerült. Kielemezzük a hibákat, és próbálunk javítani. Megvisel persze mindenkit, hogy nem jönnek úgy az eredmények, ahogy szeretnénk, de ilyen minden csapat életében előfordul. Nincs akkora baj, hogy temetni kellene minket.”

„Sajnáljuk, hogy csalódást okoztunk a szurkolóknak, remélem, tudjuk majd őket kárpótolni már vasárnap, a Kecskemét elleni bajnokin. Arra készülünk, hogy megszerezzük a három pontot, mert ez nagy lökést adna nekünk. A KTE kellemetlen ellenfél, nem téveszt meg minket, hogy nem kezdte túl jól a szezont. Legutóbb a Győr is megszenvedett velük a félbeszakadt meccsen, és biztos azon lesznek, hogy a mi dolgunkat is megnehezítsék. Sokkal jobb produkciót kell nyújtanunk, mint legutóbb a Pécs ellen. Ennek érdekében mindent megteszünk, tegnap csapatösszetartáson is voltunk, igyekszünk tehát összerázódni, és reméljük, elindulhatunk fölfelé.”

Legfrissebb hírek

Agyrázkódása volt, már jobban van a Debrecen középpályása

Labdarúgó NB I
2025.12.01. 13:12

Pontelőnnyel telel az élen a Honvéd; kikapott, de így is második helyen a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 19:05

Pálinkás duplájával gyűrte le a KTE a Soroksárt

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 18:45

Sergio Navarro: Nagyon megtisztelő ezekkel a futballistákkal együtt dolgozni, fantasztikus csapatunk van

Labdarúgó NB I
2025.11.28. 22:59

Ez sima volt: a Debrecen három góllal győzött a Nyíregyháza otthonában a keleti rangadón

Labdarúgó NB I
2025.11.28. 22:00

MLSZ: három-három NB I-es és NB II-es klub is pénzbüntetést kapott

Labdarúgó NB I
2025.11.28. 19:19

Női kézi: szerződést hosszabbított Hámori Konszuélával a DVSC

Kézilabda
2025.11.28. 18:19

Keane először nyerhet Hornyák ellen, akinek hat győzelme van az FTC-vel szemben

Labdarúgó NB I
2025.11.28. 13:47
Ezek is érdekelhetik