KTE: Szamosi Tamás követi Horváth Ferencet Kecskemétre

2012.10.02. 12:51
Távozik a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklóstól Szamosi Tamás, a klub megbízott vezetőedzője. A szakember a jövőben Horváth Ferenc munkáját segíti Kecskeméten.

A klub hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint az SZTK-Erima vezetősége előrehaladott tárgyalásokat folytat a klub új vezetőedzőjével, akit szerdán a délelőtti edzés előtt mutatnak majd be a csapatnak és az érdeklődőknek.

Mint ismert, Horváth Ferenc és Szamosi Tamás a Szigetszentmiklósnál is együtt dolgozott, majd Horváth távozása után megbízott edzőként Szamosi vette át a csapat irányítását, ám most követi kollégáját a KTE-Phoenix Mecanóhoz.

Legfrissebb hírek

Gólgazdag első félidő után pontosztozkodás Karcagon

Labdarúgó NB II
4 órája

Mindhárom pontot hazavitte az újonc Csákvárról

Labdarúgó NB II
4 órája

A jövő héten megtörténhet a tulajdonosváltás a Videotonnál

Labdarúgó NB II
5 órája

Előnyről kapott ki a Vidi Barcikán, létszámfölényben ikszelt a KTE – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.08.01. 19:35

Meglepő, de megérdemelt győzelmet aratott a Barcika a Vidi ellen

Labdarúgó NB II
2026.08.01. 19:30

A hajrában tíz emberrel játszva ikszelt a Kécske a megyei rangadón

Labdarúgó NB II
2026.08.01. 19:29

Novák Csanád góljaival győzte le a Gyirmót a Kozármislenyt

Labdarúgó NB II
2026.08.01. 19:24

Mégis marad Szegeden a háromszoros válogatott középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.07.30. 19:01