Nem tudni, kitart-e az FC Sopron mellett a gárda főtulajdonosa

Vágólapra másolva!
2007.06.19. 21:00
Az Újpest FC, a REAC és az FC Fehérvár mellett az FC Sopron is megkapta a rajtengedélyt az MLSZ fellebviteli bizottságától, a bordó-fehér gárda szurkolói azonban egyelőre csak reménykedhetnek, hogy a csapat neki is vág az új évadnak. A futball-kft. vezetői ugyanis hallgatásba burkolóztak.

A soproni szurkolók egyre idegesebbek. Tartja magát a szóbeszéd a városban, hogy Vízer László Máriusz főtulajdonos hátat akar fordítani a csapatnak, amely gyakorlatilag a labdarúgócég összeomlásával járna. Az üzletember már többször bizonyította, hogy némiképp öntörvényűen vezeti a vállakozást.

Az évad befejezése óta kevés érdemi információ szivárgott ki a Káposztás utcai klubirodából. Csak néhány átigazolási hír röppent fel, az is inkább a távozókról. Köteles Zsolt, a csapat ügyvezető-igazgatója immráon napok óta nem áll lapunk rendelkezésére, telefonját nem veszi fel, az üzenetekre nem reagál. Éppígy elérhetetlen a főtulajdonos, Vízer László Máriusz is.

Gyanús némaság. A soproni szurkolók pedig tudni akarják, kitart-e a csapat mellett Vízer László Máriusz.

A szerdai Nemzeti Sportból megtudhatja, hogyan juthatott idáig a 2005-ben kupagyőztes együttes. Elolvashatja, hogy a soproni önkormányzatnál hogyan vélekednek a főtulajdonos cselekedeteiről, és miért jut csupán három hét a csapat felkészülésére.
Legfrissebb hírek

Csákváron bíztak leginkább a fiatalokban az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.06.07. 08:43

Az MLSZ megerősítette: elfogadták a fehérváriak beadványát, haladékot kaptak a nevezésre az NB II-es klubok

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 13:40

A Vidi megmenekülését is segítheti az MLSZ új döntése

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 11:02

Az utolsó ezer jegyet árulják a svédek elleni meccsre

Magyar válogatott
2025.06.06. 10:24

Így alakultak át a magyarországi futballviszonyok az 1956-os forradalom után

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 21:13

Új névvel indul a következő idény: OTP Bank Liga helyett jön a Fizz Liga – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 18:08

NS-infó: új névszponzora lehet az NB I-nek

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 18:00

Ekkor játsszák az NB III-as osztályozók mérkőzéseit

Labdarúgó NB II
2025.06.05. 09:17
Ezek is érdekelhetik