Kosárlabda: nyáron visszavonul az Alba csapatkapitánya
A szezon végén visszavonul Bódi Ferenc, az Alba Fehérvár kosárcsapatának kapitánya, aki azt nem zárta ki, hogy a jövőben alacsonyabb osztályban pattogtassa a labdát.
„Harminchat esztendősen tudtam megnyerni az első jelentős trófeámat! Óriási siker ez nekem, ugyanis szinte biztos, hogy a nyáron befejezem a pályafutásomat, az élvonalban legalábbis biztosan nem játszom már a jövőben – mondta Bódi az Alba Fehérvár Magyar Kupa-győzelmét követően a bajnokokvarosa.hu-nak. – Ahogy említettem, harminchat esztendősen eljutottam a csúcsra, de azért a nyárig még vannak komoly terveim – természetesen a bajnokságra, a bajnoki címre gondolok. Más a kupa és más a bajnokság, de lendületben, jó formában van a csapat, képesnek tartom az Albát arra, hogy meghódítson még egy csúcsot, amely az én pályafutásomra is feltenné koronát.”
Legfrissebb hírek

Bojan Szubotics: Az Albában mindig éremért kell csatázni
Kosárlabda
2026.06.22. 07:37

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata
Kosárlabda
2026.05.26. 23:07

Férfi kosár: lemondta a válogatottságot Vojvoda Dávid
Kosárlabda
2026.05.18. 14:10

A Honvéd lett az ötödik a férfi kosárlabda NB I-ben
Kosárlabda
2026.05.15. 19:36

Fehérvári előny az ötödik helyért zajló párharcban
Kosárlabda
2026.05.11. 20:32
Ezek is érdekelhetik



