Kosárlabda: nyáron visszavonul az Alba csapatkapitánya

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.02. 11:36
A szezon végén visszavonul Bódi Ferenc, az Alba Fehérvár kosárcsapatának kapitánya, aki azt nem zárta ki, hogy a jövőben alacsonyabb osztályban pattogtassa a labdát.
„Harminchat esztendősen tudtam megnyerni az első jelentős trófeámat! Óriási siker ez nekem, ugyanis szinte biztos, hogy a nyáron befejezem a pályafutásomat, az élvonalban legalábbis biztosan nem játszom már a jövőben – mondta Bódi az Alba Fehérvár Magyar Kupa-győzelmét követően a bajnokokvarosa.hu-nak. – Ahogy említettem, harminchat esztendősen eljutottam a csúcsra, de azért a nyárig még vannak komoly terveim – természetesen a bajnokságra, a bajnoki címre gondolok. Más a kupa és más a bajnokság, de lendületben, jó formában van a csapat, képesnek tartom az Albát arra, hogy meghódítson még egy csúcsot, amely az én pályafutásomra is feltenné koronát.”
Legfrissebb hírek

Bojan Szubotics: Az Albában mindig éremért kell csatázni

Kosárlabda
2026.06.22. 07:37

Férfi kosárlabda NB I: éhes csapatot építene Zlatko Jovanovic Fehérváron

Kosárlabda
2026.06.04. 08:14

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata

Kosárlabda
2026.05.26. 23:07

Férfi kosárlabda NB I: kinevezték az Alba Fehérvár új vezetőedzőjét

Kosárlabda
2026.05.20. 21:44

Férfi kosár: lemondta a válogatottságot Vojvoda Dávid

Kosárlabda
2026.05.18. 14:10

A Honvéd lett az ötödik a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.15. 19:36

Fehérvári előny az ötödik helyért zajló párharcban

Kosárlabda
2026.05.11. 20:32

Az Olaj nagy csatában, a Falco magabiztosabban nyert idegenben a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2026.05.05. 19:58
Ezek is érdekelhetik