Jégkorong: hosszabbított a DVTK-val leggólerősebb hátvédje

2024.05.05. 14:38
Hosszabbított a DVTK-val Simon Szathmáry (Fotó: dvtk.eu)
További két évvel meghosszabbította szerződését Simon Szathmáry, a jégkorong Erste Ligában szereplő DVTK Jegesmedvék játékosa.

A miskolci klub vasárnapi közleménye szerint a magyar felmenőkkel is rendelkező cseh hátvéd a 2023/2024-es idényben a negyeddöntőig jutó csapat egyik vezéregyénisége volt és az Erste Ligában szereplő hátvédek közül a legtöbb gólt szerezte.

„Azért döntöttem a szerződéshosszabbítás mellett, mert nagyon megszerettem a klubot és a várost. Ezért amikor megkaptam az ajánlatot, egy könnyű és gyors döntést hoztam meg. Nem volt okom a váltásra és nem szeretek gyakran csapatot váltani, így örülök, hogy kétéves szerződésben állapodtunk meg. Fontos szempont volt számomra, hogy véleményem szerint a liga egyik legjobb szurkolótáborával rendelkezünk, ezt pedig nagyra értékelem” – nyilatkozta a bekk.

 

Legfrissebb hírek

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 10:50

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29

A DVSC szerződtette a DVTK fiatal középpályását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 10:17

NB II: diósgyőri távozó; küszöbön az első kövesdi igazolás; Szegedre tart a csabai védő

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 09:17
Ezek is érdekelhetik