Jégkorong: fontos személyi változások a Gyergyói Hoki Klubnál, cél az osztrák liga

Vágólapra másolva!
2024.05.08. 18:51
Góga Attila csapatvezetőként folytatja (Fotó: Facebook/Gergyói Hoki Klub)
A Gyergyói Hoki Klub azzal a céllal jelentett be fontos személyi változásokat, hogy 2026-ra készen álljon az osztrák ligához (ICEHL) való csatlakozásra.

A székely klub szerdán közölte, hogy az eddigi vezetőedző, Szilassy Zoltán sportigazgatóként, Góga Attila másodedző pedig csapatvezetőként folytatja a munkáját.    

„Ez mindkettejük számára az eddigieknél nagyobb feladat lesz, a klubunk jövőjét alapvetően meghatározó új projektek megvalósításának ezek az első lépései.”

„Szilassy egyszerre fogja felügyelni és koordinálni a felnőttcsapatnál és az utánpótlásnál folyó szakmai munkát és dolgozik azon, hogy 2026-ra készen álljunk az ICEHL ligához való csatlakozásra. Góga a felnőttcsapat körüli szervezői, logisztikai feladatokat látja el mostantól. Ez természetesen azzal jár, hogy a GYHK padján új szakemberek fognak dolgozni" – áll a gyergyóiak közleményében, hozzátéve, hogy pár napon belül bejelentik, hogy kik lesznek az érkezők.

A GYHK tavaly megnyerte az Erste Ligát, idén pedig az elődöntőben búcsúzott a későbbi bajnok Corona Brasovval szemben.

 

Legfrissebb hírek

A FEHA19 megszakította az Újpest győzelmi sorozatát az Erste Ligában

Jégkorong
8 órája

Rajna Miklós: A bajnokság Real Madridját vertük meg

Jégkorong
2026.01.03. 07:24

Erste Liga: a Brassó és az Újpest is sorozatban ötödször nyert

Jégkorong
2026.01.02. 21:30

Erste Liga: jelentős ICEHL-rutinnal érkezik kanadai csatár a DVTK-hoz

Jégkorong
2026.01.01. 17:20

Erste Liga: Újpest-siker Miskolcon, kilenc vereség után nyert a Csíkszereda

Jégkorong
2025.12.30. 20:56

Erste Liga: hosszabbításban győzött az Újpest és a DVTK is

Jégkorong
2025.12.28. 20:28

Hatalmas hokibulival búcsúzik a Raktár utcai pálya

Hirdetés
2025.12.28. 08:47

Hét vesztes tétmeccs után nyert újra a Dunaújváros az Erste Ligában

Jégkorong
2025.12.26. 16:53
Ezek is érdekelhetik