Erste Liga: kilencen már biztosan távoznak a DEAC-tól

Fotó: deac.hu/Derencsényi István
Kilenc játékos távozása már biztos a jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC együttesétől.
A klub közleménye szerint Niks Krollis, Nyikita Usnyev, Anton Vasziljev, Kamil Mingazov, Anton Jeliszejenko és Gregor Koblar mellett három magyar hokis, Sándor Bence, Hári Norbert és Mazzag Dániel is elhagyja a csapatot.
Az egyesület tájékoztatása szerint a 2024–2025-ös idényre továbbra is zajlik a keret kialakítása, leendő játékosok keresése, az egyeztetések, tárgyalások folyamatban vannak.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik




