Jégkorong-vb: az osztrákok számára új torna kezdődik

2009.05.01. 14:32
Magyarország ma Ausztria ellen megkezdi alsóházbeli szereplését a svájci renedzésű jégkorong-világbajnokságon, ahol a tét az élvonalban maradás. Az osztrákok számára is fontos a mai összecsapás, erről tanúskodik a szövetségi kapitány, Lars Bergström legutóbbi nyilatkozata is.
„Számunkra most egy második torna kezdődik” – mondta az osztrákok szövetségi kapitánya. Mai ellenfelünknél is történt változás a keretben: a mieinkhez hasonlóan szintén bekerült az eddigi két tartalék, Harald Ofner és Mario Altmann, miután sérülések miatt három játékosát is elvesztette már a „sógorok” válogatottja.
Legfrissebb hírek

Svájc fölényes győzelemmel jutott be a hoki-vb döntőjébe

Jégkorong
2026.05.30. 17:44

Áthidalni még nem, csökkenteni tudjuk a különbségeket – hoki-vb-értékelés

Jégkorong
2026.05.29. 09:34

A címvédő gólt sem lőtt, Kanada nyerte az észak-amerikai derbit a jégkorong-vb-n

Jégkorong
2026.05.28. 18:44

Értékelje a magyar férfi jégkorong-válogatott vb-n nyújtott teljesítményét!

Jégkorong
2026.05.26. 16:14

Jövőre is az elitben szerepel a magyar férfi jégkorong-válogatott!

Jégkorong
2026.05.24. 22:47

A lettek legyőzték a címvédő Egyesült Államokat a jégkorong-világbajnokságon

Jégkorong
2026.05.23. 19:08

Negyeddöntőben a finnek, továbbra is pont nélkül a brit válogatott a jégkorong-vb-n

Jégkorong
2026.05.22. 23:26

Nem sikerült borítani a papírformát, a magyar csapat simán kikapott a németektől a jégkorong-vb-n

Jégkorong
2026.05.22. 18:35
Ezek is érdekelhetik