Vb 2014: Neymar nélkül is mi nyerünk a végén - Pelé
A brazilok legendás labdarúgója, Pelé szerint Brazília Neymar nélkül is megnyeri a világbajnokságot.
Brazília Kolumbia 2–1-es legyőzésével jutott be az elődöntőbe, Neymar azonban megsérült és biztossá vált, hogy véget ért a vb-je. Pelé ennek ellenére sem aggódik, véleménye szerint a Barcelona támadója nélkül is világbajnok lesz a hazája.Brazília Kolumbia 2–1-es legyőzésével jutott be az elődöntőbe, Neymar azonban megsérült és biztossá vált, hogy véget ért a vb-je. Pelé ennek ellenére sem aggódik, véleménye szerint a Barcelona támadója nélkül is világbajnok lesz a hazája.
„1962-ben megsérültem Chile ellen, de Isten megadta azt az ajándékot Brazíliának, hogy világbajnokságot nyertünk – mondta Pelé. – Ugyanerre számítok idén is. Neymar a csapat szíve, de nélküle is képesek vagyunk rá.”
Legfrissebb hírek

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik





