Eb 2016: Müller ennél „mülleresebb” gólt nem szerezhet

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.09.07. 22:20
Thomas Müller kétszer is feliratkozott a gólszerzők listájára a Skócia–Németország Eb-selejtezős mérkőzés első félidejében. A Bayern München támadójának második gólja egy klasszikus Müller-gól volt.

Müllernek nincsenek különleges képességei, nem emelkedik ki szinte semmilyen tekintetben a mai modern labdarúgásból. Kivéve egyetlen jellemzőt: gólszerzésre született. Mindig jó helyen áll, mindig ott van a tűz közelében és mindig úgy pattan a labda, hogy a végén Müller keze emelkedjen a magasba az elmaradhatatlan „Jaaaaaaaaaa!" kiáltás kíséretében. Nem volt ez másként a skótok ellen sem. Nézzék csak: gólszerzésre született. Mindig jó helyen áll, mindig ott van a tűz közelében és mindig úgy pattan a labda, hogy a végén Müller keze emelkedjen a magasba az elmaradhatatlan „Jaaaaaaaaaa!" kiáltás kíséretében. Nem volt ez másként a skótok ellen sem. Nézzék csak:


Németország egyébként megizzadt a győzelemért, a mérkőzést két góllal és egy gólpasszal záró Thomas Müller vezérletével 3–2-re nyert Skóciában.

Legfrissebb hírek

Meghosszabbítja Kane szerződését a Bayern München – sajtóhír

Német labdarúgás
10 órája

Augusztus 19-én veszi át Harry Kane az Aranycipőt

Német labdarúgás
19 órája

Bár a végén izgulhatott a Bayern Hongkongban, alapvetően simán verte a Villát

Német labdarúgás
2026.08.07. 16:04

Bayern München: a BL-győzelem a cél

Német labdarúgás
2026.08.06. 15:07

Tóth Alexék tíz gólt szerezve nyerték meg a felkészülési mérkőzésüket

Légiósok
2026.08.04. 19:47

Foghíjas kerettel utazott Dél-Koreába a Bayern München

Német labdarúgás
2026.08.02. 15:46

Matthäus szerint Olise marad a Bayern Münchenben

Német labdarúgás
2026.07.18. 12:39

Olise a Real Madridban akar játszani

Foci vb 2026
2026.07.16. 13:36