Ekl-playoff: döntetlent ért el a Sepsi norvég ellenfelével szemben

R. Z.R. Z.
2023.08.24. 21:08
A labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjének playoffjában a Sepsi hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a norvég Bodö/Glimt ellen.

A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
PLAYOFF, 1. MÉRKŐZÉS
SEPSI OSK (romániai)–BODÖ/GLIMT (norvég) 2–2 (0–1)
Sepsiszentgyörgy,Sepsi OSK Aréna,7710néző.Vezette: Buquet (francia)
Gólszerző:Alimi (47. – 11-esből), Matei (81. – 11-esből), ill. Moumbagna (19.), P. Berg (69.)

Legfrissebb hírek

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

A Paks és a DVSC szerdán kap ellenfelet a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2026.06.16. 09:38

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Jelen- és jövőkép – Csinta Samu publicisztikája

Minden más foci
2026.05.21. 23:33

Hazai döntetlennel visszajutott a román élvonalba a Sepsi OSK!

Minden más foci
2026.05.16. 11:59

Kikapott a Voluntari-tól, az utolsó fordulóban dől el, visszajut-e az élvonalba a Sepsi

Minden más foci
2026.05.12. 21:00

Harminchárom évet várt rá, de harmadszor is kupagyőztes a Bodö/Glimt

Minden más foci
2026.05.09. 21:20
Ezek is érdekelhetik