Ekl-playoff: döntetlent ért el a Sepsi norvég ellenfelével szemben
A labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjének playoffjában a Sepsi hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a norvég Bodö/Glimt ellen.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
PLAYOFF, 1. MÉRKŐZÉS
SEPSI OSK (romániai)–BODÖ/GLIMT (norvég) 2–2 (0–1)
Sepsiszentgyörgy,Sepsi OSK Aréna,7710néző.Vezette: Buquet (francia)
Gólszerző:Alimi (47. – 11-esből), Matei (81. – 11-esből), ill. Moumbagna (19.), P. Berg (69.)
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Jelen- és jövőkép – Csinta Samu publicisztikája
Minden más foci
2026.05.21. 23:33
Ezek is érdekelhetik




