Evezés: a GYAC sportolóit köszöntötték a győri Városházán

M. M.M. M.
2022.10.24. 13:06
null
A kitüntetett győri sportolók (Fotó: Győr Plusz Média)
Radnóti Ákos, Győr sportért is felelős alpolgármestere a Városházán részesítette elismerésben a Győri Atlétikai Club evezőseit.

 

Elismerést vehettek át a győri Városházán a GYAC sportolói.Szabó Bence az evezős-világbajnokságon Furkó Kálmánnal ezüstérmet szerzett.

Szöllősi Balázs az U23-as Európa-bajnokságon szerzett ezüstöt, és kitüntették Fehérvári Esztert az Európa-bajnokságon elért döntős szerepléséért, valamint Fazekas Fannités Szigeti Rolandot is az Egyetemi Európa-bajnokságon nyújtott teljesítményéért.
Legfrissebb hírek

Elképesztő látvány, norvég megszállás: ezrek eveznek a Times Square-en – videó

Foci vb 2026
2026.06.22. 09:48

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után

Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb

Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Los Angeles 2028: mindkét evezős számban indulna Pétervári-Molnár Bendegúz

Egyéb egyéni
2026.04.21. 12:30

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45

Simon Béla a magyar evezősválogatott szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
2026.03.09. 17:16

Evezős ergométeres ob: Gadányi és Pétervári-Molnár nyert a normálsúlyúaknál

Egyéb egyéni
2026.02.21. 13:21
Ezek is érdekelhetik