Evezés: a GYAC sportolóit köszöntötték a győri Városházán

A kitüntetett győri sportolók (Fotó: Győr Plusz Média)
Radnóti Ákos, Győr sportért is felelős alpolgármestere a Városházán részesítette elismerésben a Győri Atlétikai Club evezőseit.
Elismerést vehettek át a győri Városházán a GYAC sportolói.Szabó Bence az evezős-világbajnokságon Furkó Kálmánnal ezüstérmet szerzett.
Szöllősi Balázs az U23-as Európa-bajnokságon szerzett ezüstöt, és kitüntették Fehérvári Esztert az Európa-bajnokságon elért döntős szerepléséért, valamint Fazekas Fannités Szigeti Rolandot is az Egyetemi Európa-bajnokságon nyújtott teljesítményéért.Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



