Vitorlázás: Érdi Mária vezet Gran Canarián az első nap után

Érdi Mária élvezi, hogy újra versenyezhet (Fotó: Érd Mária sajtó)
Érdi Mária magabiztosan kezdett a XXII. Olympic Week elnevezésű nemzetközi vitorlásversenyen a spanyolországi Gran Canarián, ahol az első nap után az élen áll – számolt be a Magyar Távirati Iroda.
A 22 éves magyar sportoló – sajtószolgálatának vasárnapi közleménye szerint – a női Laser Radial hajóosztályban a viadal első napján megrendezett mindhárom futamon a legjobbnak bizonyult.
„Egy hosszabb edzőtábor van mögöttem. Jó ismét versenyezni, és bízom benne, ez a viadal is hozzásegít ahhoz, hogy minél jobb formában vágjak neki a 2021-es évnek" – idézte az MTI a jövő évi tokiói olimpiára készülő Érdi Máriát.
A magyar versenyzőt másodikként a görög Vaszileia Karahaliu, harmadikként az indiai Nethra Kumanan követi – tette hozzá a távirati iroda.
Legfrissebb hírek

A vitorlázó Érdi Mária ezüstéremmel kezdte az évet
Egyéb egyéni
2026.01.08. 12:13
Ezek is érdekelhetik







