Vitorlázás: Érdi Mária negyedik lett Gran Canarián

(Fotó: Cserta Gábor/MVSZ)
Érdi Mária negyedik lett a XXII. Olympic Week elnevezésű nemzetközi vitorlásversenyen a spanyolországi Gran Canarián.
Az első nap után még éllovas magyar sportoló – sajtószolgálatának keddi közleménye szerint – a női Laser Radial hajóosztályban 39 fős mezőnyben maradt le a dobogóról.
„Azt hiszem, nagyon sok élsportoló nevében mondhatom: nem ilyen évet terveztem. Rendhagyó szezont zártam. Ez volt az utolsó idei versenyem – nyilatkozta a jövő évi tokiói olimpiára már kvótát szerzett versenyző.
Az itthon az idén is a legjobb női vitorlázónak választott, 22 éves Érdi Mária előtt a görög Vaszileia Karahaliu, a német Svenja Weger és a litván Viktorija Andrulyte végzett érmes helyen.Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



