Vitorlázás: Érdi Mária harmadik lett a Kieler Wochén
Érdi Mária harmadik lett a Laser Radial hajóosztály viadalán az egyik legrangosabb nemzetközi vitorlásversenyen, a Németországban rendezett Kieler Wochén.
A 22 éves versenyző – sajtószolgálatának vasárnapi tájékoztatása szerint – kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva, a világbajnok dán Anne-Marie Rindom és az olimpiai aranyérmes holland Marit Bouwmeester mögött zárt harmadikként a hajóosztály legjobbjait felvonultató viadalon.
„Jól sikerült a felkészülésem, és így az Európa-bajnokság előtt különösen örülök annak, hogy sikerült a Kieler Wochén dobogóra állni” – mondta Érdi Mária.
Az Európa-bajnokságra Lengyelországban kerül sor október 9. és 16. között.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



