Vitorlázás: újra nyert a magyar olimpikon Ausztráliában

Érdi Mária jó formában, elégedetten (Forrás: Érdi Mária Sajtó)
Érdi Mária továbbra is jó formában készül Ausztráliában: a magyar vitorlázó meggyőző fölénnyel nyert a Laser Radial hajóosztályban a Double Bay Sailing Club által kiírt minapi felkészülési versenyen.
Érdi Mária a világkupa decemberi döntőjére készül ezekben a hetekben. A mostani versenyt megelőzően az Austral Laser Coast Championship elnevezésű viadalon indult, és azt is megnyerte.
A világkupadöntőt december 5. és 11. között rendezik meg Melbourne-ben, ahová Érdi Mária a világranglistás helyezése alapján kvalifikálta magát.
A még ifjúsági korú, a riói olimpián futamot nyerő vitorlázó egyedül képviseli a magyar színeket a vk-döntőn.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



