Vitorlázás: Érdi Mária remekelt az angliai vk-versenyen
Az olimpiai induló Érdi Mária a nyolcadik helyen végzett Laser Radialban az angliai Weymouth és Portland mellett rendezett vitorlázó-világkupaversenyen, melyre minden olimpiai hajóosztályból csak a világ legjobbjait, maximum 40 versenyzőt hívtak meg.
A magyar szövetség honlapja szerint a 18 éves sportoló nagyszerűen szerepelt, a harmadik futamot megnyerte, míg a másodikat a második helyen zárta, s a legrosszabb – az összeredménybe beszámító – helyezése pedig 17. volt. A hétfői éremfutamon nyolcadik lett, így összesítésben is a nyolcadik pozícióban zárt.
Érdi Mária pályafutása harmadik vk-versenyén vett részt, tavaly ugyanitt a 32. helyen végzett.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



