Oroszország: nyolc sportolót tiltottak el doppingolás miatt
A keddi moszkvai bejelentés szerint hat súlyemelő és két kerékpáros bukott meg az ellenőrzésen; egyiküknek sincs kiemelkedő nemzetközi eredménye.
Az orosz doppingellenes szervezet (RUSZADA) azt közölte honlapján, hogy a legsúlyosabb fegyelmi büntetést Jevgenyij Kolomijec és Jurij Szeljutyin súlyemelők kapták, őket – mivel már korábban is volt doppingvétségük – visszaesőként egyformán tíz évre tiltották el a versenyzéstől. Három emelő két esztendeig, egy pedig három hónapig nem versenyezhet.
Anélkül, hogy részletekkel szolgált volna, a RUSZADA annyit tudatott még, hogy két női kerékpárost két-két évre tiltottak el.
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik






