Női röpi NB I: sima gödöllői siker és előny a negyeddöntőben

2013.02.14. 19:49
A Gödöllő sima, háromszettes mérkőzésen győzte le a vendég Újpestet a női röplabda NB I negyeddöntőjében a párharc első találkozóján.

NŐI RÖPLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

Teva-Gödöllői RC–UTE 3:0 (16, 18, 22)
A párharc az egyik fél harmadik sikeréig tart, a következő találkozóra vasárnap kerül sor.

 

 

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Elődöntőbe jutott a címvédő Gyergyó és a Brassó az Erste Ligában

Jégkorong
2026.03.16. 21:08

Egy győzelemre az elődöntőtől a Brassó és a Gyergyó az Erste Ligában

Jégkorong
2026.03.14. 20:53

Gulyás Michelle: Túllendültem a tavaly történteken

Egyéb egyéni
2026.03.11. 10:22

Erste Liga: az UTE háromgólos hátrányból fordított, előnyben a Brassó, a Gyergyó, valamint a DVTK is

Jégkorong
2026.03.10. 22:40

Röplabda: letette a névjegyét a MEVZA-kupán az Újpest U19-es csapata

Utánpótlássport
2026.03.05. 09:00

Erste Liga: a Brassó a DEAC legyőzésével megnyerte az alapszakaszt

Jégkorong
2026.01.25. 20:51
Ezek is érdekelhetik