A Gödöllő sima, háromszettes mérkőzésen győzte le a vendég Újpestet a női röplabda NB I negyeddöntőjében a párharc első találkozóján.
NŐI RÖPLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Teva-Gödöllői RC–UTE 3:0 (16, 18, 22)
A párharc az egyik fél harmadik sikeréig tart, a következő találkozóra vasárnap kerül sor.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Gulyás Michelle: Túllendültem a tavaly történteken
Egyéb egyéni
2026.03.11. 10:22
Ezek is érdekelhetik




