Rali Eb: Herczig Norbert autója megsérült
Megsérült a Herczig Norbert, Ferencz Ramón duó autója a rali Európa-bajnokság római versenyének negyedik szakaszán, szombaton.
A Mol Racing Team beszámolója szerint a magyar páros jól kezdte a Rally di Roma Capitalét, az első három gyorsasági szakaszon tapadt az élmezőnyhöz, ám ezt követően lesodródott az útról. A Volkswagen Polo GTI R5 hűtője megsérült, és elfolyt a hűtővíz is.
„Következik a mentés, az pedig később derül ki, hogy vasárnap tudjuk-e folytatni a versenyt Super Rallye-ban” – nyilatkozott Kajcsa Zsolt csapatfőnök. Hozzátette, a versenyző és navigátora nem sérült meg a kicsúszás során.
Legfrissebb hírek

Ogier győzött a Kanári-szigetek-ralin
Egyéb autó-motor
2026.04.26. 16:44
Ezek is érdekelhetik







