Videó: a Szpartak-drukkerek görögtüzet lőttek a bíró felé
Az orosz Szpartak Moszkva szurkolóinak egy csoportja nem bírt magával a Maribor elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen: a kapu mögött elhelyezkedő drukkerek közül valaki kis híján meglőtte egy görögtűzzel a kezdőkörben álló játékvezetőt, Deniz Aytekint.
Kis híján eltalálták a játékvezetőt egy görögtűzzel…
A meccs előtt a hazai csapat, a Maribor drukkereivel csaptak össze a rendőrök
Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik







