Ifi BL: kilencet vágott az Atlético, rangadót nyert a Real Madrid

2015.11.03. 19:28
Az U19-es csapatok számára kiírt ifjúsági Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában is nagy vereséget szenvedett az Asztana, a kazah csapatot az Atlético Madrid idegenben 9–0-ra győzte le, így négy meccs után 1–27-es gólkülönbséggel áll az utolsó helyen.

Roberto Núnez négy alkalommal is bevette a hazaiak kapuját, az első félidőben a 28. percben, majd a második játékrészben az 57. percben kétszer is, aztán a 84.-ben ő állította be a végeredményt. A spanyol támadó ezzel a négy találattal egy csapásra feljött a harmadik helyre a góllövőlistán az egyaránt benficás Diogo Goncalves (7) és José Gomes (5) mögé.

A Benfica most csak 2–0-ra nyert, de így is 23–2-es gólkülönbséget tud felmutatni, és továbbjutott a csoportból.

PSV–Wolfsburg 2–1
A csoport állása: 1. CSZKA 8, 2. Manchester United 5, 3. Wolfsburg 4 (8–8), 4. PSV 4 (3–8)

C-CSOPORT, 4. FORDULÓ
Asztana–Atlético Madrid 0–9
Benfica–Galatasaray 2–0
A csoport állása: 1. Benfica 12, 2. Atlético Madrid 9, 3. Galatasaray 3, 4. Asztana 0

D-CSOPORT, 4. FORDULÓ
Borussia Mönchengladbach–Juventus 3–2
Sevilla–Manchester City 0–2
A csoport állása: 1. Manchester City 10, 2. Sevilla 7, 3. Mönchengladbach 3 (7–10), 4. Juventus 3 (5–9)