Schalke: még a miniszterelnök is gratulált Szalainak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.08.28. 00:34
Orbán Viktor miniszterelnök is gratulált Szalai Ádámnak a remek teljesítményéért.

„Bravó, Ádám!" – írta a Facebook-oldalán Orbán Viktor a PAOK–Schalke Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.PAOK–Schalke Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.

Mint ismert, a Schalke Szalai két góljának is köszönhetően 3–2-re győzött, s 4–3-as összesítéssel jutott a BL főtáblájára.

Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Szalai Ádámot beválasztották az MLSZ elnökségébe

Magyar válogatott
2026.03.20. 11:57

Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

Magyar válogatott
2026.03.20. 10:22

Szalai Ádám: Sikerült jó irányba elmozdulni

Magyar válogatott
2026.03.04. 06:32

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
2026.02.22. 22:54

Tóth Alex egy dedikált mezzel ajándékozta meg Orbán Viktort – videó

Légiósok
2026.02.22. 18:06

Orbán Viktor a friss Nemzeti Sportot helyezte el a reptéri időkapszulában – fotó

Egyéb egyéni
2026.02.20. 15:18
Ezek is érdekelhetik