Schalke: még a miniszterelnök is gratulált Szalainak
Orbán Viktor miniszterelnök is gratulált Szalai Ádámnak a remek teljesítményéért.
„Bravó, Ádám!" – írta a Facebook-oldalán Orbán Viktor a PAOK–Schalke Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.PAOK–Schalke Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Mint ismert, a Schalke Szalai két góljának is köszönhetően 3–2-re győzött, s 4–3-as összesítéssel jutott a BL főtáblájára.
Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Szalai Ádámot beválasztották az MLSZ elnökségébe
Magyar válogatott
2026.03.20. 11:57

Szalai Ádám: Sikerült jó irányba elmozdulni
Magyar válogatott
2026.03.04. 06:32
Ezek is érdekelhetik




