Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Hornyák Zsolt távozik a Puskás Akadémiától (Fotó: Árvai Károly, archív)
Mint hétfőn beszámoltunk róla, Hornyák Zsolt vezetőedző hét év után távozik a Puskás Akadémiától. A vezetőedző szerződésbontására Orbán Viktor is reagált a felcsúti klub Facebook-oldalán.
„Nagyszerű volt! Köszönünk mindent, Mester!” – írta kommentben a Hornyák Zsolt távozásáról szóló poszthoz Orbán Viktor, a Puskás Akadémia alapítója.

Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza bejelentette egyik alapembere távozását
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 09:46

A Ferencváros 17 éves csatárral kötött szerződést
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:47

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25
Ezek is érdekelhetik






