BL-döntő: a dortmundiak hálásak az őshazának

Millió köszönet imádott játékunk feltalálásáért. Üdv.: Dortmund (Forrás: bvb.de)
Mármint Angliának, amiért voltak olyan nagylelkűek, és az öreg kontinensre szabadították a labdarúgást. Legalábbis erre enged következtetni az a reklámtáblával felszerelt gépjármű, amely London utcáin rótta le milliónyi köszönetét a sárga-feketék nevében. Gesztus vagy oltás ez a német BL-házidöntő egyik résztvevőjétől?
Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete
Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26
Ezek is érdekelhetik




