Spurs: bizarr ok miatt tiltják ki a szurkolókat az új stadionból

2019.04.13. 18:15
Néhány Tottenham-szurkoló csupán egyetlen mérkőzés erejéig élvezhette a Spurs új stadionját, a klub ugyanis hivatalos levélben közölte: több drukkert is kitiltottak rögtön az első bajnokit követően!

A levelet eredetileg csak a bérlettel rendelkező szurkolóknak küldte ki a Spurs, a BBC azonban közzétette azt, elvégre elég váratlan döntést hoztak a londoniak.

A klub hivatalos közleménye szerint ugyanis már az első, Crystal Palace ellen megnyert bajnokiján több drukkert is kitiltott örökre a klub az új stadionból.

Az ok? Mert álltak a meccs közben.

„Felállni tilos!” (Fotó: AFP)
„Felállni tilos!” (Fotó: AFP)

„Nagyon fontos, hogy minden kilátogató szurkolónk láthassa és élvezhesse a mérkőzéseket. Megértjük, és köszönjük, hogy a fontos pillanatokban felpattannak drukkereink a helyükről, az azonban elfogadhatatlan, ha valaki hosszabb időn keresztül áll a helyén, így megszegve a stadion szabályzatát” – írta levelében a Tottenham.

Legfrissebb hírek

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Premier League: egy hónappal a feljutás után lemondott az Ipswich Town vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.06.11. 13:29

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Spirit of Shankly: a szurkolói elköteleződés egy életre szól a Liverpoolnál

Képes Sport
2026.06.06. 10:19

Andoni Iraola: Kiváltság és felelősség a Liverpoolnál dolgozni

Angol labdarúgás
2026.06.06. 08:39

NBA: két szurkolót örökre kitiltottak a liga meccseiről

Amerikai sportok
2026.06.05. 12:59

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52
Ezek is érdekelhetik