Manchester United: Mourinho ultimátumot adott a klubnak

2016.05.13. 11:11
null
José Mourinho júliusban már az új csapatát irányítaná (Fotó: Action Images)
José Mourinho angol lapértesülés szerint ultimátumot adott a Premier League-ben szereplő Manchester Unitednek: a „vörös ördögöknek” június 30-ig van lehetőségük szerződtetni őt.

 

A portugál szakember nemrégiben azt nyilatkozta, hogy júliusban visszatér az edzői pályára, így nem meglepő, hogy szeretné, ha mielőbb tisztázódna, melyik csapatnál teszi ezt.

A hírek szerint Mourinho egyre nyugtalanabb amiatt, hogy még mindig nem rendeződik a helyzet a Manchester United és Louis van Gaal kapcsán, és június 30-ig hajlandó várni a „vörös ördögökre”.

A manchesteriek mellett a hírek szerint a Valencia és a Paris Saint-Germain is vár a portugál válaszára.

Legfrissebb hírek

Luis Enrique: A célunk mostantól a BL megnyerése

Bajnokok Ligája
10 órája

Felkészülés: az Arsenal a Comóval, a Manchester United a Leeds Uniteddel játszott döntetlent

Minden más foci
22 órája

A PSG BL-döntős kezdőjéből kilencen pályán, Akliouche bemutatkozik – íme, a Szuperkupa kezdőcsapatai

Minden más foci
Tegnap, 19:56

Szerencsés szám a 13-as Luis Enrique számára? – jön az európai Szuperkupa-mérkőzés

Minden más foci
Tegnap, 11:57

Mourinho szerint a gyengeség jele, ha valaki alkotói szabadságot vesz ki

Spanyol labdarúgás
2026.08.10. 16:02

Pikáns portugál recept védekezéssel, gyors átmenetekkel – fókuszban a Real Madrid játéka Mourinhóval

Spanyol labdarúgás
2026.08.09. 11:02

José Mourinho: Látszik, hogy az FTC magas intenzitással játszik

Minden más foci
2026.08.09. 08:12

Fradi–Real 1–2, és mindenki örül neki; Mindig legyen sprintfutam!

E-újság
2026.08.08. 23:35