Az amerikai mozikban élő közvetítések lesznek az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) következő idényének mérkőzéseiről.
Az ötlet a tengerentúli NBC tévétársaságtól származik, amelynek PL-közvetítéseit 32 millió néző követte az elmúlt szezonban, s ez rekord a csatorna történetében.
Az első mozis fociközvetítésre augusztus 16-án, a szigetországi idénynyitó napján kerül sor az Egyesült Államokban.
Legfrissebb hírek

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos
Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52
Ezek is érdekelhetik






