Chelsea: Mourinho már segítőt is választott - sajtóhír
Angliában annyira biztosra veszik José Mourinho Chelsea-hez történő nyári visszatérését, hogy a legújabb cikkek arról szólnak, a portugál szakember már a segítőjét is kiválasztotta.
A Daily Mirror információja szerint a Blackburn Rovers korábbi menedzsere, Steve Kean lehet Mourinho másodedzője a Chelsea-nél. A portugálnak szokása, hogy mindig egy helyi embert vesz maga mellé a stábba, így tett első chelsea-s időszakában is, akkor Steve Clarke dolgozott együtt vele, míg jelenleg a Real Madridnál Aitor Karanka segíti a munkáját.
Kean egyébként folyékonyan beszél portugálul, mivel játékoskorában megfordult a Coimbrában is, ezért már Luiz Felipe Scolari chlesea-s edzősködésekor szóba jött a neve a szakmai stáb összeállításánál.
Legfrissebb hírek

Korábbi csapata lehet José Mourinho hóhéra
Bajnokok Ligája
2026.01.28. 07:05
Ezek is érdekelhetik







