Newcastle: Kádár Tamás után újabb védő dőlt ki hosszabb időre

2010.07.29. 12:42
A Newcastle United hivatalos honlapján jelentette be, hogy az angol védő, Steven Taylor három hónapot kénytelen kihagyni, miután sikeres vállműtéten esett át.

Taylor válla még július 17-én, a Carlisle elleni felkészülési mérkőzésen sérült meg, de a műtétre csak a napokban került sor. Mint arról korábban beszámoltunk, a szintén védő Kádár Tamás is hetekre kidőlt a sorból, így az új igazolás, Sol Campbell igencsak hasznos lehet a szezon kezdetén. Taylornak egyébként ez volt az első meccse azóta, hogy januárban térdsérülést szenvedett.Mint arról korábban beszámoltunk, a szintén védő Kádár Tamás is hetekre kidőlt a sorból, így az új igazolás, Sol Campbell igencsak hasznos lehet a szezon kezdetén. Taylornak egyébként ez volt az első meccse azóta, hogy januárban térdsérülést szenvedett.

Az újonc Newcastle augusztus 16-án kezdi a bajnokságot a Manchester United otthonában.

Legfrissebb hírek

Negyedik stádiumú rákban szenved Kevin Keegan, a Liverpool korábbi aranylabdás játékosa

Angol labdarúgás
2026.06.01. 21:54

Anthony Gordon közel 70 millió fontért igazolhat Barcelonába – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.28. 10:00

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
2026.05.02. 17:59

Eze korai góljával verte meg a Newcastle-t, és visszaállt az élre az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.04.25. 20:24

Könnyebbség Artetának? A Newcastle egyik legjobbja nem játszik az Arsenal ellen

Angol labdarúgás
2026.04.24. 12:25

Tóth Alex ismét csereként állt be, a Bournemouth idegenben nyert a Newcastle ellen

Angol labdarúgás
2026.04.18. 18:02

Kikapott Sunderlandben, és a kiesőzónában maradt a Tottenham

Angol labdarúgás
2026.04.12. 17:14

Távozik a Newcastle-től a kétszeres Eb-ezüstérmes védő – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.04.04. 13:19
Ezek is érdekelhetik