Női vízi ob I: nyert a BVSC, harmadik meccs dönt
A BVSC három góllal legyőzte a Dunaújvárost, ezzel kiegyenlítette a párharcot a női vízilabda ob I elődöntőjében.

A kedd esti találkozón a vendégek két negyed után még 4–3-ra vezettek, ám a hazaiak a harmadik szakaszt négy góllal nyerték meg, amivel tulajdonképpen eldöntötték a meccset.
A mindent eldöntő harmadik mérkőzést szombaton rendezik.
NŐI VÍZILABDA OB I
ELŐDÖNTŐ
BVSC-Zugló–DUE-Maarsk Graphics 10–7 (2–2, 1–2, 5–1, 2–2)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc állása: 1–1
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Vízilabda: megértek a bajnoki címre a BVSC serdülői
Utánpótlássport
2026.05.28. 10:49

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik




