Vízilabda: jogtalanul bontották fel Gyöngyösi szerződését
Tavaly februárban bontotta fel Gyöngyösi András vezetőedző szerződését a Debrecen férfi vízilabdacsapata, a szakember pedig munkaügyi pert indított. A bíróság első fokon azt mondta ki, hogy a szerződésbontás jogtalan volt, ezáltal az anyagi követelések 96 százalékát ítélte meg Gyöngyösi javára, aki az egyesülettel és a klubot működtető kft.-vel szemben is győzött.
„Erkölcsi elégtétel a döntés, mivel jogtalanul küldtek el, de anyagilag is fontos, mert az elküldésem után nehéz helyzetbe kerültem. Nem akarok olyan pénzt felvenni, amiért nem dolgoztam meg, csak azt, ami jár” – mondta Gyöngyösi András.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik




