Férfi vízi ob I: megtörte a hazai átkot, így bajnok az Eger!
Megvédte címét a ZF-Eger a férfi vízilabda ob I-ben: a hevesiek a finálé negyedik meccsén hazai környezetben 14–11-re legyőzték a Szolnokot, ezzel bebiztosították végső győzelmüket.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak. A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak.
FÉRFI VÍZILABDA OB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
ZF-Eger (2.)–Szolnoki Dózsa-Közgép (1.) 14–11 (3–4, 2–4, 5–0, 4–3)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 az Egernek
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





