Férfi vízi ob I: az Eger jó hajrával nyert Szegeden
A ZF-Eger kétgólos győzelmet aratott Szegeden az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének második mérkőzésén, így az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban egy sikerre került a döntőtől.
Bővebben itt olvashat a mérkőzésről!Bővebben itt olvashat a mérkőzésről!
FÉRFI VÍZILABDA OB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Diapolo-Szeged–ZF-Eger 8–10 (2–3, 2–2, 4–3, 0–2)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–0, az Eger javára
KORÁBBAN
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 5–10 (0–2, 2–2, 2–4, 1–2)
KÉSŐBB
5–8. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
BVSC-Zugló–Debreceni VSE
9–14. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
OSC-Újbuda–Valdor-Szentesi VK
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





