Férfi vízi ob I: a Szolnok hat góllal megverte a Debrecent

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.20. 16:27
A Szolnok a nagyszünet utáni jó teljesítményének köszönhetően 12–6-ra nyert a Debrecen ellen a férfi vízilabda ob I negyeddöntőjében, így 1–0-ra vezet az egyik fél második győzelméig tartó párharcban.


SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–DEBRECEN 12–6 (1–2, 3–2, 4–1, 4–1)
Szolnok, 300 néző. Vezette: Füzesi, Székely B.
SZOLNOK: DECKER A. – Negrean, ALEKSZICS 3, Hosnyánszky 1, Kis G., GOCICS 2, Nyéki 1. Csere: Kovács O. 1, Hangay Z., Marnitz G., Pásztor 1, R. Georgescu 1, Nyéki, VÖRÖS V. 2. Szakmai igazgató: Kovács István
DEBRECEN: B. Mitrovics – Palotás, Giorgetti 1, VINDISCH 1, LETICA 2. Halek 1, Kállay 1. Csere: Nébald O. (kapus), Macsi, Zubora, Somlai, Pocian. Játékos-edző: Varga Tamás
Gól – emberelőnyből: 11/6, ill. 6/3
Gól – ötméteresből: 1/0, ill. -
Kipontozódott: Kállay (30. p.)
Sárga lap: Varga Tamás (22. p.)
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Szolnok javára
MESTERMÉRLEG
Kovács István: – Megilletődötten kezdtünk, de a fordulás után már a mi akaratunk érvényesült. A legfontosabb azonban az volt, hogy győzelemmel kezdjük a párharcot.
Varga Tamás: – Nagyon örülök, hogy megvalósítottuk védekezésben, amit elterveztünk. Gratulálok a csapatnak a szívből való játékához.
SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–DEBRECEN 12–6 (1–2, 3–2, 4–1, 4–1)
Szolnok, 300 néző. Vezette: Füzesi, Székely B.
SZOLNOK: DECKER A. – Negrean, ALEKSZICS 3, Hosnyánszky 1, Kis G., GOCICS 2, Nyéki 1. Csere: Kovács O. 1, Hangay Z., Marnitz G., Pásztor 1, R. Georgescu 1, Nyéki, VÖRÖS V. 2. Szakmai igazgató: Kovács István
DEBRECEN: B. Mitrovics – Palotás, Giorgetti 1, VINDISCH 1, LETICA 2. Halek 1, Kállay 1. Csere: Nébald O. (kapus), Macsi, Zubora, Somlai, Pocian. Játékos-edző: Varga Tamás
Gól – emberelőnyből: 11/6, ill. 6/3
Gól – ötméteresből: 1/0, ill. -
Kipontozódott: Kállay (30. p.)
Sárga lap: Varga Tamás (22. p.)
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Szolnok javára
MESTERMÉRLEG
Kovács István: – Megilletődötten kezdtünk, de a fordulás után már a mi akaratunk érvényesült. A legfontosabb azonban az volt, hogy győzelemmel kezdjük a párharcot.
Varga Tamás: – Nagyon örülök, hogy megvalósítottuk védekezésben, amit elterveztünk. Gratulálok a csapatnak a szívből való játékához.

Legfrissebb hírek

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Története során huszonnyolcadszor bajnok az FTC a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 20:09

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?

Vízilabda
2026.05.30. 10:29

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Férfi vízilabda ob I: ismét előnyben a Vasas az 5. helyért zajló párharcban

Vízilabda
2026.05.24. 16:19
Ezek is érdekelhetik