Miután Borisz Zlokovics bejelentette, hogy egyelőre nem kíván szerepelni a válogatottban, a centerutánpótlás pedig nem elég erős, a Montenegrói Vízilabda-szövetség klubcsapatos megoldással „szerződtetett" két középcsatárt.
Visszahonosították a macedón válogatottnál „kiránduló" Szasa Misicset, aki a Debrecen légiósa, valamint montenegrói útlevelet kapott az Eger eredetileg szlovák centere, Lukás Seman is.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03
Ezek is érdekelhetik




