Cselgáncs: Kiss ezüst-, Vas bronzérmes a teplicei ifi Európa-kupán

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2025.04.05. 18:59
null
Kiss Viktória (48 kg) ezüst-, míg Vas Mira (52 kg) bronzérmet szerzett a teplicei ifjúsági Európa-kupa-verseny első napján.

Két magyar éremnek örülhettünk szombaton a csehországi ifjúsági cselgáncs Európa-kupa-viadalon. A Budapesti Honvéd 2008-as születésű versenyzője, Kiss Viktória (48 kg) négy győzelmével egészen a döntőig menetelt, és végül ezüstérmet nyert Teplicében. Ugyanakkor nem ő volt egyetlen dobogós a mieink közül, miután a vele egyidős, újpesti Vas Mira (52 kg) öt győzelemmel és egy vereséggel a háta mögött a harmadik helyen zárt súlycsoportjában. 

Kunyik Botond (60 kg; Tatabányai SC) és Takács Nóra (40 kg; Zalaegerszeg) egyaránt ötödik, míg Schrődl Kornél (60 kg; Budapesti Honvéd) hetedik lett.

(Kiemelt képen: Kiss Viktória Forrás: EJU)

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
8 órája

Kosárlabda: kétszer is legyőzte a románokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
10 órája

Tenisz: Fazekas Vencel döntőt játszott a boszniai junior ITF-tornán

Utánpótlássport
12 órája

Öttusa: U15-ös és U19-es bajnokokat avattak

Utánpótlássport
14 órája

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42

Pupp Réka bronzérmes az ulánbátori cselgáncs GP-n

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:54

Pósfai Gábor: Minden sportág esetében szigorúbb kontrollt vezetünk be az állami források felhasználására

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:42

Kajak-kenu: júliusban jön az utánpótlás vb-je és Eb-je

Utánpótlássport
2026.06.20. 15:53
Ezek is érdekelhetik