D. Á. 2021.05.17 00:16 Frissítve: 2021.05.17 22:20

Hétfői sportműsor: Hosszú és Kapás is úszik a vizes Eb-n

Hétfőn jön az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság rájátszásnak az elődöntője, s ami a topligákat illeti, egy olasz bajnoki is lesz este. Délután folytatódik a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, Valter Attila az ötödik helyről kezdi meg a 10. szakaszt. A vizes Eb-n Hosszú Katinkát és Kapás Boglárkát is láthatjuk úszni a Duna Arénában. Lesz még jégkorong, kézilabda és tenisz is a programban.


MÁJUS 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30:
Haladás–Berettyóújfalu
18.30: Veszprém–Kecskemét
ALSÓHÁZ
18.30:
Nyírgyulaj–Újpest
20.20: Aramis–FTC-Fisher Klíma

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ
19.00:
Bournemouth–Brentford (Tv: Arena4)
21.15: Barnsley–Swansea (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
20.45:
Verona–Bologna (Tv: Digi Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Kedd, 1.00:
Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
18.30:
Németország–Magyarország

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.00:
Carlona Hurricanes–Nashville Predators (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.35: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 10. szakasz, L'Aquila–Foligno, 139 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Veszprémi KKFT–HE-DO B.Braun Gyöngyös

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1099 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
11.00, 12.00 és 16.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2, Digi Sport3)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS
10.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Mihályvári-Farkas Viktória)
Férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Zombori Gábor)
Női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Gyurinovics Fanni, Ollé Mónika, Senánszky Petra)
Férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Szentes Bence)
Női 100 m pillangó (Hatházi Dóra, Nyirádi Réka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Takács Tamás, Török Dominik Márk)
Női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Női 800 m gyors (Fábián Bettina, Gál Kincső, Késely Ajna, Vas Luca)
18.00: ELŐDÖNTŐK, DÖNTŐK (Tv: M4 Sport)
18.00: női 400 m vegyes, döntő (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
18.09: férfi 400 m gyors, döntő
18.17: női 50 m gyors, középdöntők (Senánszky Petra)
18.24: férfi 100 m hát, középdöntők (Bohus Richárd)
18.31: női 100 m pillangó, középdöntők (Sebestyén Dalma)
19.01: női 4x100 m gyorsváltó, döntő (Magyarország)
19.09: férfi 4x100 m gyorsváltó, döntő (Magyarország)

2021.05.29 08:08:16

Úszás KOVÁCS ERIKA

„Mi, magyarok akkor érezzük igazán elemünkben magunkat, ha váratlan és példátlan kihívásokban kell helytállnunk.”

2021.05.28 07:12:02

Úszás KOVÁCS ERIKA

Rio háromszoros bajnoka elégedett az Eb-n úszott időkkel, de még versenyezne az év fő megméretése előtt.

2021.05.26 23:45:28

Úszás N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Régi óhajomat adom elő megint: ha indulóink kétharmada az Eb-n úszott idejénél jobbal ér célba Tokióban, a 2000 utáni módival is megbékélek talán.