Hosszú Katinka és Gyurta Gergely is begyűjtött egy aranyérmet a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat első, franciaországi állomásának szombati versenynapján, Canet-en-Roussillonban.
A viadal honlapja alapján a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú 200 méter vegyesen diadalmaskodott 2:11.30 perces idővel, míg Gyurta 400 méter vegyesen győzött 4:17.49-cel.
Mellettük két ezüstöt gyűjtöttek a magyar versenyzők: Telegdy Ádám 200 méter háton 1:59.96-tal, Szilágyi Liliána pedig 100 méter pillangón 58.83-mal lett második.
A Mare Nostrum-sorozat a második nap után jövő hét közepén Barcelonában folytatódik, majd a jövő hét végén Monacóban zárul.
Legfrissebb hírek

Úszás: Zombori és Márton is dobogós a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.31. 20:18

Milák a 100 pillangót is behúzta a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.24. 19:15

Milák és Márton is győzött a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.23. 19:52

Milák Kristóf is úszik a monacói Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.20. 15:50

Visszavonult Hosszú Katinka egykori amerikai edzője
Úszás
2026.05.05. 19:00
Ezek is érdekelhetik


