Tenisz: Bondár párosa is kiesett az első fordulóban

2023.03.26. 09:00
Bondár Annáék az első fordulóban búcsúztak Miamiban (Fotó: Kovács Péter, archív)
A Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettőshöz hasonlóan a Bondár Anna, Kimberley Zimmermann magyar, belga duó is az első fordulóban búcsúzott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női páros versenyében.

Bondárék mindössze 55 percet töltöttek a pályán szombaton, simán kikaptak az Anna Kalinszkaja, Catherine McNally orosz, amerikai kettőstől.

Közben a nyolcadik helyen kiemelt lengyel Hubert Hurkacz három szettben legyőzte az ausztrál Thanasi Kokkinakist a férfi egyesek második fordulójában. A 2021-ben győztes, tavaly elődöntős Hurkacz 3 óra 34 perces mérkőzésen nyert, ugyanis mindhárom szett rövidítésben dőlt el. A lengyel öt meccslabdát hárított, következő ellenfele pedig a francia Adrian Mannarino lesz.

WTA-TORNA, MIAMI (8.8 millió dollár, kemény pálya)

NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Anna Kalinszkaja, Catherine McNally (orosz, amerikai)–Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga) 6:1, 6:3
KORÁBBAN
Leylah Fernandez, Taylor Townsend (kanadai, amerikai)–Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia) 6:4, 7:6 (7–3)
NŐI EGYES, 3. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Pegula (amerikai, 3.)–Collins (amerikai, 30.) 6:1, 7:6 (7–0)
Ribakina (kazah, 10.)–Badosa (spanyol, 21.) 3:6, 7:5, 6:3
Linette (lengyel, 20.)–Azarenka (fehérorosz, 14.) 7:6 (7–3), 2:6, 6:4
Trevisan (olasz, 25.)–Liu (amerikai) 4:6, 7:5, 6:4
Mertens (belga)–Martic (horvát, 29.) 6:4, 6:3

ATP-TORNA, MIAMI (8.8 millió dollár, kemény pálya)