
Babos Tímea döntős Hamburgban (Fotó: Matey István/Hajdú-Bihari Napló, archív)
Babos Tímea két játszmában, 6:4, 7:5-re legyőzte a svájci Susan Bandechhit a hamburgi kemény és fedett pályás ITF-tenisztorna szombati elődöntőjében – számolt be róla az MTI.
A világranglistán 149. magyar játékos – aki csípősérülését követően július óta először versenyez – a szombati elődöntőben két szoros szettben bizonyult jobbnak az ötödikként rangsorolt svájci Susan Bandecchinél (210.).
A meccs 1 óra 42 percig tartott.
Babos a horvát Antonia Ruziccsal (727.) találkozik a 25 ezer dollár összdíjazású viadal vasárnapi fináléjában.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


