Bondár Anna kikapott a dubai selejtezőben

Bondár Anna búcsúzott a dubai selejtezőben (Fotó: Getty Images)
Bondár Anna a selejtező első fordulójában búcsúzott a Dubaiban zajló WTA-tenisztornán, miután két szettben kikapott a japán Ucsidzsima Mojukától.
Bondár Anna kilencedik kiemeltként kezdte a dubai WTA-tenisztorna selejtezőjét, de már az első mérkőzése után búcsúzott.
A magyar teniszező ellenfele a japán Ucsidzsima Mojuka volt, aki a világranglista 88. helyén áll, és kettejük egyetlen korábbi mérkőzését megnyerte 2023-ban.
Az első szettben Bondárnak bréklabdája sem adódott, japán ellenfele viszont két játékot is megnyert fogadóként. A második játszmában 1:1 után Ucsidzsima egymás után öt játékot is megnyert, és bő egy óra játékot követően továbbjutott.
TENISZ, WTA-TORNA, DUBAI
Selejtező, 1. forduló
Ucsidzsima (japán)–Bondár (magyar, 9.) 6:3, 6:1
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




