Tóth Amarissa főtáblás a budapesti tenisztornán

Tóth Amarissa (Fotó: Földi Imre, archív)
Tóth Amarissa a főtáblára jutott a budapesti salakpályás női tenisztornán.
A szabadkártyás Tóth Amarissa vasárnap délelőtt, a selejtező második fordulójában a horvát Tena Lukast győzte le. Utóbbi 7:5-re megnyerte az első játszmát, majd a másodikat 6:1-re elveszítette, a harmadikban pedig Tóth 3:1-es vezetésénél, 1 óra 58 percet követően feladta a meccset.
A selejtezőben indult további két magyar játékos közül Bíró Melinda és Nemcsek Gréta sem jutott a főtáblára, amelyen Gálfi Dalma sem szerepel majd, ugyanis visszalépett.
A 32-es mezőnyben így magyar részről Tóth Amarissán kívül Bondár Anna, Babos Tímea, Stollár Fanny és Szabanin Natália lesz ott.
Legfrissebb hírek

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt
Tenisz
2026.06.03. 18:26

Serena Williams Londonban és Berlinben is pályára léphet
Tenisz
2026.06.01. 13:55
Ezek is érdekelhetik



