Farkas Attila nyerte a kerekesszékes fedett pályás tenisz ob-t

Fotó: huntennis.hu
A paralimpiai kvalifikációban is érintett Farkas Attila győzelmével zárult egyéniben a győri kerekesszékes fedett pályás tenisz országos bajnokság.
A szövetség tájékoztatása szerint a válogatott játékos szettveszteség nélkül jutott be a döntőbe, ahol Szabó Bélát verte meg 6:0, 6:4-re, és az első bajnoki címét szerezte meg fedett pályán. Szabad téren szintén egyszer, 2022-ben diadalmaskodott.
Farkas Attila főként párosban pályázik a párizsi paralimpiára, a győri ob-tól betegség miatt távolmaradt Németh Roland partnereként.
Párosban Vas Csaba és Szabó Béla emelhette magasba a győztesnek járó ob-serleget.

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik





