Tenisz: Babos továbbjutott párosban, Azarenkáék következnek

Babos Tímea nyolcaddöntős párosban Rómában (Fotó: Matey István/Hajdú-Bihari Napló)
Bejutott a nyolcaddöntőbe női párosban Babos Tímea a római tenisztornán. A magyar játékos Anna Danyilinával az oldalán tie-breakben nyert az Asia Muhammad, Giuliana Olmos amerikai, mexikói kettős ellen.
A nyolcaddöntőben Babosék a Viktorija Azarenka, Beatriz Haddad Maia fehérorosz, brazil kettőssel meccselnek.
WTA 1000-ES TORNA, RÓMA (salakpálya, 2 527 250 euró)
NŐI PÁROS, 1. forduló (a 16 közé jutásért)
Babos, Danyilina (kazah)–Muhammad, Olmos (amerikai, mexikói) 4:6, 6:3, 10–6
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik




