
Legutóbb 2017-ben szerepelt a francia salakos tornán (Fotó: AFP)
Öt év szünet után csak a barátnője miatt indul jövőre az ausztrál fenegyerek a francia nyílt teniszbajnokságon.
Az ausztrálok fenegyereke legutóbb 2017-ben szerepelt a Roland Garroson, amikor a második fordulóban kiesett, azóta rendre kihagyta a párizsi tornát, amely szerinte a legrosszabb Grand Slam, és ha rajta múlna, kivetetné a versenynaptárból is.
„A barátnőm szeretné megnézni Párizst, úgyhogy jövőre elindulok, legalább keresek egy kis pénzt. Amúgy legszívesebben otthon maradnék” – közölte szokásos stílusában a 27 éves játékos, aki idén döntőt vívott Wimbledonban.
Kyrgios legjobb eredménye a Roland Garroson a harmadik forduló volt 2015-ben és 2016-ban.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik




