US Open: füvet szívó néző miatt balhézott Kyrgios

2022.09.01. 19:41
null
Kyrgios kiakadt egy nézőre (Fotó: AFP)
Az ausztrál a Benjamin Bonzi elleni mérkőzésén akadt ki egy renitens néző viselkedése miatt az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

 

A New Yorkban zajló US Openen szerda este lépett pályára Nick Kyrgios, akinek ez a meccse is emlékezetesre sikerült.

Az ausztrál teniszező ezúttal azért akadt ki, mert a Benjamin Bonzi elleni második fordulós meccsén egy néző a lelátón jól érezhetően marihuánát szívott, ami zavarta őt.

A hatalmas ordibálós balhét kivágó Kyrgios szerint a játékok közötti pihenőidő során nem tud megfelelően levegőt venni – erre a bíró felszólította a nézőket, hogy tartózkodjanak a dohányzástól. Hogy aztán a renitens néző végül elnyomta-e a cigarettáját, vagy sem, nem tudni, Kyrgios viszont kiadta magából a dühét, és négy játszmában legyőzte francia ellenfelét.

Legfrissebb hírek

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
10 órája

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében

Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14
Ezek is érdekelhetik