Mint ismert, a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság női egyesének versenyében a lengyel Iga Swiatek az észt Kaia Kanepit felülmúlva jutott be az elődöntőbe. A torna hetedik kiemeltje a második meccslabdájánál óriásit védekezett, és ennek győzelem lett a jutalma.
AUSTRALIAN OPEN (kemény pálya, 75 000 000 ausztrál dollár)
NŐI EGYES
NEGYEDDÖNTŐ
Swiatek (lengyel, 7.)–Kanepi (észt) 4:6, 7:6 (7–2), 6:3
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58
Ezek is érdekelhetik






